app-trailers-para-kazanma

Para Kazanabileceğiniz Akıllı Telefon Uygulamaları

Para Kazandıran Akıllı Telefon Uygulamaları

Her alanda gelişen teknolojimiz ile artık akıllı telefonlarımız aracılığıyla para kazanmamız mümkün hale geldi. Hadi para kazandıran uygulamalara bir göz atalım.

Hopi

hopi-para-kazanma

hopi-para-kazanma

Bir sürü yerde reklamına rastladığınız bir uygulamadır. Hopi ile indirim için beklediğiniz günler tarihe karışıyor. Birçok avantajı olan Hopi’ nin “Paracık” olarak isimlendirilen bir özelliğide mevcut. Bu uygulamayı telefonunuza Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Ebates

ebates-para-kazanma

ebates-para-kazanma

Anlaşmalı olduğu mağaza ve firmalardan yapılan alışveriş paralarının geri kazanılmasına imkan sağlıyor. 1700 farklı firmayla anlaşması olan Ebates birçok çeşidi olan geri ödeme seçenekleri olan markalardan uygulama üzerinden yine aynı mağaza da kullanabileceğiniz hediye kuponları veriyor.

Swagbucks

swagbucks-para-kazanma

swagbucks-para-kazanma

Swagbucks, üyelerine birçok sitede gezinme fırsatı veriyor. Bunun yanı sıra, uygulama ile çeşitli videolar izliyorsunuz. Tüm bunları bir süre yaptığınız zaman izlenimler ve görüntülenmeler hediye kuponlarına dönüşüyor.

Slidejoy

slidejoy-para-kazanma

slidejoy-para-kazanma

Bu uygulama ekran kilitlerinize çeşitli reklamlar yerleştiriyor. Telefonunuzu her açıp kapamanızda para kazanıyorsunuz.

Inbox Dollars

inbox-dollars-para-kazanma

inbox-dollars-para-kazanma

Size belirtilen oyunları oynayarak eğlenceli şekilde para kazanma şansınız var, yada mail adresinize gelen bazı anketleri doldurarak para kazanmanız mümkün. Ayrıca Inbox Dollars uygulaması tarafından verilen sitelerde dolaşarak kazanç sağlayabiliyorsunuz ve 30 Dolar olunca adınıza çek düzenletebiliyorsunuz.

App Trailers

app-trailers-para-kazanma

app-trailers-para-kazanma

Mobil telefonunuzda oyunlarda bulunan reklamları izleyerek para kazanabilirsiniz, 30 saniyelik reklamların izlenme ücretlerini kullanıcı hesabınız da toplayarak bunları paypal hesabınıza aktarabilirsiniz. İsterseniz de bu paraları çeşitli firmalarda kullanmak için hediye kartına dönüştürme imkanınız var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir