Pro Evolution Soccer 2016 incelemesi

Pro Evolution Soccer 2016 İncelemesi

Pro Evolution Soccer 2016 İncelemesi ile karşınızdayız. Açıkçası oyunu bu kadar yakın zamanda beklemiyordum. Fakat gördüğüm anda oyunu edindim ve oynayamaya başladım. Bilgisayarımdan çok iyi performans alamasamda yine de oynanışı güzel. Oyunun menüleri (yanlış hatırlamıyorsam) bir önceki versiyonla aynı durumda.

Artıları:

Oyunda önceki sürümlere göre gerçeklik olarak mesela kalecinin elle oyunu başlatması gerçeğe yakın durumda. Koşma şekilleri, şutlar daha gerçekçi olmuş. Futbolcular pozisyon gereği topuk pası atabiliyorlar. Q7’den hatırladığımız Travela hareketini yapıp orta açıyorlar. Yine vole ile şut çekebiliyorlar. Ayrıca yağmurda oynanan maçlarda ise oyuncular sık sık kayıyorlar.

Eksileri:

Birçok takım oyunun ilk halinde yer almıyor. Takımlar için güncellemelerin çıkması gerekiyor. Yine önceki sürümlere göre çok az sayıda stadyum mevcut. Çok kolay top kaybediliyor. Çalım atmak çok zor. Ayrıca ani dönüşleri bütün oyuncular ile yapabiliyorsunuz. Ceza sahası yayına yakın yerlerden çektiğiniz herş şut gol oluyor.

Takım Tavsiyeleri:

Bayern Münih: Müller ile her yerden avlarsın. Thiago’yu mutlaka oynatın.

Olympique Lyonnais: Soldan Ghezzal sağdan Lacazette ve ileride de Fekir ile herkesi yenebilirsiniz. (Favorimdir.)

 

1 Yorum

  1. Hasan

    Gercekten lyon bir harikaymis dostum. Supersin. Ayrica 14 ve 15 e gore oyun daha iyi durumda. Bilgisayarda da kasmiyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir