rewrite-makale

Rewrite Makale Nedir? Faydaları Nelerdir?

Rewrite Makale Nedir?

Rewrite makale kısaca daha önce başka siteler tarafından yayımlanan makalenin yeniden yazılmasıdır. Aslına bakılırsa aynı zamanda bir SEO tekniğidir. Çünkü özgün ve güncel içerik Seo kalitesini arttıran faktörlerdir. Hal böyle olunca site sahipleri sitelerini güncel tutmalı ve özgün içerik üretmelidir. Bazı durumlarda site sahipleri içerik girmekte zorlanırlar. İşte bu gibi durumlarda Rewrite tekniğini kullanarak hem sitelerini güncel tutmuş olurlar hem de özgün içerikler üretirler. Yani rewrite makalenin temel mantığı yazının yeniden özgün biçimde ele alınmasıdır.

rewrite-makale

rewrite-makale

Rewrite Makalenin Faydaları Nelerdir?

Sitenizin güncelliği korunur.

Özgün ve kaliteli içerikleriniz olur.

Konu hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Rewrite tekniği ile sitenizi güncel tutmanız SEO bakımından büyük artı kazandıracaktır ve sitenizin değerlerinin yükselmesinde büyük rol oynayacaktır. Eğer sıfırdan özgün bir içerik girmeye fırsatınız yok ise rewrite içerik girerek sitenizin güncel kalmasını sağlamış olursunuz bunun yanında zamandan da tasarruf sağlarsınız.

Rewrite Makale Nasıl Yazılır?

Rewrite makale yazma tekniği çoğu webmaster tarafından çok yanlış biçimde kullanılmaktadır. Sadece yazıda bulunan kelimeleri eş anlamlıları ile değiştirerek özgün bir içerik ürettiklerini sanıp Google’I kandırabileceklerini düşünürler. Evet kandırırlar ama Google’u değil kendilerini… Çünkü Google özellikle özgün içerikleri tespit etmek kaliteli siteleri ayırt etmek için algoritmalarını sürekli geliştiriyor ve sizin yaptığınız bu basit hileyi yemeyecek kadar gelişmiş bir sisteme sahip Google. Rewrite makale yazarken yapmanız gereken öncelikle rewrite tekniği kullanarak yazacağınız makalenin tamamını okumak. Sonrasında bu yazı hakkındaki fikirlerinizle birlikte bu konuyu yeniden ele almaktır. Bunun yanı sıra makalenin yapısını bozmadan sadece anlatım dilini değiştirerekte rewrite yapabilirsiniz. Sonrasında objektif olarak bu iki makaleyi okuyun eğer bu iki makalenin birbirinin kopyası olduğunu düşünmüyorsanız başarılı bir rewrite makale oluşturdunuz demektir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir