androidde-silinen-dosyalari-geri-getirme

Sildiğimiz SMS’leri Geri Getirmenin Yolu ( Android )

Sildiğimiz SMS’leri Geri Getirmenin Yolu (Android)

Pek çoğumuz akıllı telefonlarımızda meydana gelen sorunlardan dolayı veya yanlışlıkla sildiğimiz sms’lerimizi kaybediyoruz ve geri getirmek istiyoruz. Bunu yapmak imkansız gibi görünse de sizlere bu imkansızlığı ortadan kaldırmanın yolunu anlatacağız. Bildiğiniz üzere Android işletim sistemi rehber, resimler, videolar gibi önemli bilgileri otomatik yedekliyor lakin sms’ler için bu durum öyle değil. SMS’lerimizi yedeklemek için ve daha sonra geri yüklemek için birkaç işlem yapmak gerekiyor.

androidde-silinen-dosyalari-geri-getirme

androidde-silinen-dosyalari-geri-getirme

İlk olarak yedek almamış ve sms’lerinizi kaybettiyseniz sizlere, Android Data Recorvery, Dr. Fone, Coolmuster Android SMS+Contacts Recovery gibi veri kurtarma yazılımlarını öneriyoruz. Bu uygulamalar sayesinde verilerinizi güvence altına almış oluyorsunuz. Aynı zamanda diğer verilerinizi otomatik yedekleme yaparak bu sorunun önüne geçmiş oluyorsunuz.

Aynı zamanda Android kullanıcılarına SMS Backup & Restore uygulamasınıda öneriyoruz. Bu uygulama sayesinde yedekleme yapıp ve anında yükleme yapabilirsiniz. Bu işlemleri daha önceden yaparsanız cihazınızın başına birşey geldiğinde veya yanlışlık durumlarında bu işlemlerle uğraşmamış olursunuz. Son olarak ise telefonunuzun geliştirici seçeneklerinden USB Hata Ayıklama seçeneğini aktif etmenizde fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir