WordPress-Headers-Already-Sent-Hatasi-Cozumu

WordPress Headers Already Sent Hatası Çözümü

WordPress Headers Already Sent Hatası Çözümü

Özellikle WordPress eklenti yapımlarında ve yüklemelerinde karşılaşılan ve yaygın bir hata olan “Headers Already Sent” hatası kullanıcıların canını çok sıkan hatalardan biri olsa da çözümü çok da zor değil. Hataya sebep olan dosyada birkaç değişiklik yaparak bu hatayı kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz.

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at C:\AppServ\www\wordpress\wp-content\plugins\bot\eklentim.php:1) in C:\AppServ\www\wordpress\wp-includes\option.php on line 571

WordPress-Headers-Already-Sent-Hatasi-Cozumu

WordPress-Headers-Already-Sent-Hatasi-Cozumu


Bu hata bazen temada bazen eklentide bazen wp-config dosyasında bazen de herhangi bir WordPress dosyasında meydana gelebilir. Son olarak hangi dosyada herhangi bir değişiklik yapıldı sorunu kısa sürede çözmek için önemlidir. Ayrıca bazı eklentilerinde birbiri ile çakışmasından dolayıda kaynaklanmış olabilir.

Çözüm : Bu hatanın genel sebebi siz dosyayı düzenlediğinizde düzenleyicinin kodları UTF-8 (Bom) imzası eklemesidir bunun için Notepad++ ile dosyamızı açıp kodlama kısmından UTF-8 (Bomsuz Kodlamasını) seçerek bu sorunu halledebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir